سوالات متداول

اگر هنوز سوالی دارم یا به مشکلی برخوردم چطور با کرج استخدام ارتباط برقرار کنم؟

اگر هنوز سوالی در ذهن شما باقی مانده و یا در هر مرحله از فرآیند دچار مشکل یا ابهام شده‌اید با شماره تلفن 09369668103 و یا آدرس ایمیل info@shirazikar.ir تماس گرفته تا کارشناسان ما به تمام سوالات شما پاسخ دهند.

چطور می‌توانم آگهی خود را ببندم؟

پس از پایان فرآیند و به اتمام رسیدن زمان، آگهی فرصت شغلی شما به طور اتوماتیک توسط سیستم بسته می‌شود. همچنین در هر مرحله از فرآیند، در صورت انجام استخدام و یا به هر دلیل دیگری ، میتوانید با مراجعه به پنل کاربری و انتخاب گزینه آگهی های من ، آگهی خود را حذف نمایید

آیا پس از پرداخت هزینه آگهی فاکتور برایم ارسال می‌شود

بله. برای دریافت فاکتور می‌توانید درخواست خود را به همراه اطلاعات تماس به info@shirazkar.ir ارسال کنید.

چطور می‌توانم آگهی خود را ویرایش کنم؟

بعد از ورود به پنل کاربری، بر روی آگهی های من کلیک کرده و آگهی مورد نظر خود را یافته و بر روی ایکن ویرایش کلیک نمایید. در نظر داشته باشید بعد از اعمال تغییرات، آگهی به طور موقت در حالت در انتظار بررسی قرار می‌گیرد و پس از بررسی کارشناسان کرج استخدام بر روی سایت قرار می‌گیرد.

چرا آگهی من در انتظار بررسی است؟

جهت کسب اطمینان از کیفیت محتوا و حصول اطمینان از کسب بهترین نتیجه، همچنین حفظ فضای حرفه‌ای کرج استخدام، آگهی‌ها قبل از انتشار بر روی سایت و بعد از هر ویرایش در حالت در انتطار بررسی قرار می‌گیرد و پس از بررسی کارشناسان  بر روی سایت منتشر می‌شود.

همانطور که می دانید کسب اطلاع سریع و به موقع از آخرین اخبار، فراخوان های جذب نیرو و آگهی های استخدامی ، مهمترین گام در جهت پیدا کردن شغل و استخدام شدن است. یکی از دغدغه‌های اصلی کارفرمایان، یافتن نیروی انسانی مناسب و نحوه انتشار اگهی برای فرصت شغلی موجود است.

امروزه به دلیل کثرت منابع خبری کاغذی و یا اینترنتی، روزنامه ها، نیازمندی ها، جراید محلی و سراسری، سایت ها و … بطور حتم یک فرد قادر به تهیه، بررسی و اطلاع به هنگام از کلیه اخبار، آگهی ها و فراخوان ها و نحوه اقدام برای آنها نیست.

یافتن یک شغل مناسب کاری وقتگیر و دشوار است. روشهای سنتی یافتن کار، کارامدی بسیار پایینی دارد و کارجویان را پس از مدتی نا امید میکند.

وب سایت کرج استخدام با راه اندازی اولین سرویس هوشمند ارسال آگهی در کرج و اخذ مجوزهای قانونی از مراجع ذیربط، تمامی اخبار، آگهی های استخدامی در شهر کرج و حومه را چند لحظه پس از اعلام و انتشار و گرفتن تأییدیه صحت آنها، در پایگاه اینترنتی خود تجمیع و بازنشر نموده است. بدیهی است کاربران با استفاده از خدمات سایت کرج استخدام، به موقع از آگهی های استخدامی جراید، روزنامه ها، سایت ها و سایر منابع اخبار و آگهی مطلع می شوند .